Mobile Calendar of Events
Return to Site | View Calendar | List Version

to   


Thursday February 27, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 7:00 PM    Hispanic Coalition Youth Basketball Practice
 
6:00 PM - 7:00 PM    Youth Basketball - U10 Basketball Coed
 
7:00 PM - 10:00 PM    SALSA Adult Soccer
 
Friday February 28, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
5:00 PM - 7:00 PM    Hispanic Coalition Youth Basketball
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA High School Basketball
 
7:00 PM - 9:00 PM    Volleyball
 
7:00 PM - 10:30 PM    SALSA Adult Volleyball
 
Saturday February 29, 2020
8:00 AM - 10:00 PM    Fairfield County Basketball Playoffs
 
9:00 AM - 1:00 PM    SALSA Youth Soccer
 
10:00 AM - 12:00 PM    SALSA Girls Youth Basketball
 
11:00 AM - 5:00 PM    Parochial School Basketball Tournament
 
12:00 PM - 3:00 PM    First time homebuyer seminar and credit restoration
 
1:00 PM - 2:00 PM    CT-LOCK 7TH/8TH GRADE OPEN PRACTICE
 
4:00 PM - 10:30 PM    SALSA Adult Volleyball
 
Sunday March 1, 2020
1:00 PM - 3:00 PM    SALSA Soccer
 
2:00 PM - 4:00 PM    basketball youth yeshiva
 
2:30 PM - 5:30 PM    Dominican Group
 
4:00 PM - 6:00 PM    Yeshiva Youth Basketball
 
4:00 PM - 10:30 PM    SALSA Adult Volleyball
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA High School Basketball
 
Monday March 2, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 8:00 PM    SALSA Youth Basketball
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA Adult Basketball
 
8:00 PM - 10:00 PM    SALSA Adult Soccer
 
Tuesday March 3, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 7:00 PM    Hispanic Coaliton Youth Basketball
 
6:00 PM - 7:00 PM    Youth Basketball - U10 Basketball Coed
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA Youth Basketball
 
6:30 PM - 8:00 PM    Town Plot Neighborhood Association Inc.
 
7:00 PM - 10:00 PM    HIspanic Coalition Adult Soccer
 
Wednesday March 4, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 7:00 PM    Hispanic Coalition Youth Basketball
 
7:00 PM - 9:00 PM    SALSA Adult Soccer
 
Thursday March 5, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 7:00 PM    Hispanic Coalition Youth Basketball Practice
 
5:30 PM - 8:00 PM    Parent Liason Community Meeting
 
6:00 PM - 7:00 PM    Youth Basketball - U10 Basketball Coed
 
7:00 PM - 10:00 PM    SALSA Adult Soccer
 
Friday March 6, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
5:00 PM - 7:00 PM    Hispanic Coalition Youth Basketball
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA High School Basketball
 
7:00 PM - 9:00 PM    Volleyball
 
7:00 PM - 10:30 PM    SALSA Adult Volleyball
 
Saturday March 7, 2020
10:00 AM - 12:00 PM    SALSA Girls Youth Basketball
 
4:00 PM - 8:00 PM    Craft Show
 
4:00 PM - 10:30 PM    SALSA Adult Volleyball
 
Sunday March 8, 2020
1:00 PM - 3:00 PM    SALSA Soccer
 
4:00 PM - 10:30 PM    SALSA Adult Volleyball
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA High School Basketball
 
Monday March 9, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 8:00 PM    SALSA Youth Basketball
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA Adult Basketball
 
8:00 PM - 10:00 PM    SALSA Adult Soccer
 
Tuesday March 10, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 7:00 PM    Hispanic Coaliton Youth Basketball
 
6:00 PM - 7:00 PM    Youth Basketball - U10 Basketball Coed
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA Youth Basketball
 
7:00 PM - 10:00 PM    HIspanic Coalition Adult Soccer
 
Wednesday March 11, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 7:00 PM    Hispanic Coalition Youth Basketball
 
7:00 PM - 9:00 PM    SALSA Adult Soccer
 
Thursday March 12, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 7:00 PM    Hispanic Coalition Youth Basketball Practice
 
6:00 PM - 7:00 PM    Youth Basketball - U10 Basketball Coed
 
7:00 PM - 10:00 PM    SALSA Adult Soccer
 
Friday March 13, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
5:00 PM - 7:00 PM    Hispanic Coalition Youth Basketball
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA High School Basketball
 
7:00 PM - 9:00 PM    Volleyball
 
7:00 PM - 10:30 PM    SALSA Adult Volleyball
 
Saturday March 14, 2020
10:00 AM - 12:00 PM    SALSA Girls Youth Basketball
 
4:00 PM - 10:30 PM    SALSA Adult Volleyball
 
Sunday March 15, 2020
1:00 PM - 3:00 PM    SALSA Soccer
 
1:00 PM - 3:00 PM    Girls Huskies Basketball
 
2:00 PM - 4:00 PM    basketball youth yeshiva
 
4:00 PM - 10:30 PM    SALSA Adult Volleyball
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA High School Basketball
 
Monday March 16, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 8:00 PM    SALSA Youth Basketball
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA Adult Basketball
 
8:00 PM - 10:00 PM    SALSA Adult Soccer
 
Tuesday March 17, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 7:00 PM    Hispanic Coaliton Youth Basketball
 
5:30 PM - 8:30 PM    Youth Basketball - U10 Basketball Coed
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA Youth Basketball
 
7:00 PM - 10:00 PM    HIspanic Coalition Adult Soccer
 
Wednesday March 18, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 7:00 PM    Hispanic Coalition Youth Basketball
 
7:00 PM - 9:00 PM    SALSA Adult Soccer
 
Thursday March 19, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 7:00 PM    Hispanic Coalition Youth Basketball Practice
 
5:30 PM - 8:30 PM    Youth Basketball - U10 Basketball Coed
 
7:00 PM - 10:00 PM    SALSA Adult Soccer
 
Friday March 20, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
5:00 PM - 7:00 PM    Hispanic Coalition Youth Basketball
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA High School Basketball
 
7:00 PM - 9:00 PM    Volleyball
 
7:00 PM - 10:30 PM    SALSA Adult Volleyball
 
Saturday March 21, 2020
10:00 AM - 12:00 PM    SALSA Girls Youth Basketball
 
4:00 PM - 10:30 PM    SALSA Adult Volleyball
 
Sunday March 22, 2020
1:00 PM - 3:00 PM    SALSA Soccer
 
2:00 PM - 4:00 PM    basketball youth yeshiva
 
4:00 PM - 10:30 PM    SALSA Adult Volleyball
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA High School Basketball
 
Monday March 23, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 8:00 PM    SALSA Youth Basketball
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA Adult Basketball
 
8:00 PM - 10:00 PM    SALSA Adult Soccer
 
Tuesday March 24, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 7:00 PM    Hispanic Coaliton Youth Basketball
 
5:30 PM - 8:30 PM    Youth Basketball - U10 Basketball Coed
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA Youth Basketball
 
7:00 PM - 10:00 PM    HIspanic Coalition Adult Soccer
 
Wednesday March 25, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 7:00 PM    Hispanic Coalition Youth Basketball
 
7:00 PM - 9:00 PM    SALSA Adult Soccer
 
Thursday March 26, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
1:30 PM - 5:00 PM    BAGS Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:00 PM - 5:30 PM    SDE Afterschool Program
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    North End Recreation Center - After School Grades 4-5 Bears
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 1-3 Cubs
 
2:30 PM - 5:30 PM    Washington Park House - After School Grades 4-5 Bears
 
5:30 PM - 7:00 PM    Hispanic Coalition Youth Basketball Practice
 
5:30 PM - 8:30 PM    Youth Basketball - U10 Basketball Coed
 
7:00 PM - 10:00 PM    SALSA Adult Soccer
 
Friday March 27, 2020
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
8:00 AM - 1:30 PM    La Casa Bienvenida - Senior Center
 
5:00 PM - 7:00 PM    Hispanic Coalition Youth Basketball
 
6:00 PM - 9:00 PM    SALSA High School Basketball
 
7:00 PM - 9:00 PM    Volleyball
 
7:00 PM - 10:30 PM    SALSA Adult Volleyball